تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا سنتی 370متری سراوان

ویلا سنتی 370متری سراوان

4 ساعت پیش در سنگر

متراژ
90
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
370 متر مربع
قیمت کل
‏5,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏14,864,000 تومان
__________به نام خدا___________

✴️فروش تخصصی خانه های روستایی در بهترین نقاط
✴️فروش زمین ،خانه های قدیمی ویلا با قیمت مناسب
✴️در متراژ مختلف
✴️در مناطق جلگه، جنگلی، روستایی وساحلی
✴️درمنطقه سنگر ،سراوان ،قاضیان واطراف

《حس نوستالژی》

370مترزمین
90متربنا
شناژ دار ، مستحکم
با امتیازات آب،برق،گاز
کامل مسکونی وسرسبز
با ویوی خیلی خوب
مدارک معتبر [سندمادر]
دسترسی آسان به امکانات رفاهی ودرمانی
ملک بر خیابان اصلی روستا واقع شده

♻️جهت شنیدن توضیحات تکمیلی وبازدیدملک مناسب با بودجه وسلیقه خودباماتماس بگیرید ♻️