تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا سند تک برگ تهراندشت سرخاب

ویلا سند تک برگ تهراندشت سرخاب

1 هفته پیش در تهران دشت

متراژ
170
ساخت
1403
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
500
قیمت کل
‏13,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏27,600,000 تومان
پکیج
500 متر مستقل 170 متر سه خواب فول فرنیش استخر تصفیه چهارفصل الاچیق نگهبانی مقیم اب برق گاز محوطه سازی نورپردازی