ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلا شهرکی دوبلکس 3خوابه
ویلا شهرکی دوبلکس 3خوابه
2 ساعت پیش در سلمان شهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
150
ساخت
1390
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
240 متر مربع
قیمت کل
18,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
75,000,000 تومان
ویلا 3 خوابه دوبلکس شهرکی
کد فایل: 1014
⚜️ ویژگی های برجسته:
⏺ 240 متر زمین | 150 متر بنای دوبلکس
⏺ 3 اتاق خواب | خواب مستر
⏺ 2 طبقه | نمای کلاسیک
⏺ ساخت 1390
⏺ پارکینگ اختصاصی
امکانات رفاهی:
✅ پکیج، رادیاتور و اسپلیت
✅ موتورخانه (تاسیسات کامل)
✅ آشپزخانه MDF با هود و گاز رومیزی
✅ سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی
✅ تراس، کمد دیواری، کف سرامیک، سقف و دیوار نقاشی
☎️ برای بازدید تماس بگیرید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت