تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا شهرکی مهندسی ساز *ویلا خان*

ویلا شهرکی مهندسی ساز *ویلا خان*

2 هفته پیش در مهرشهر - فاز ۳

متراژ
90
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
280
قیمت کل
‏5,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏19,642,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
✔️املاک ویلاخان با2شعبه فعال در منطقه ✔️
✔️تجربه و مشاوره ما تضمین سرمایه گذاری شما✔️
✔️استعلام قیمت وسندوفایل مشابه.تماس بگیرید✔️

✅️زیر قیمت منطقه و کارشناسی شده ✅️

✅️280مترزمین
✅️90متربنا
✅️2خواب
✅️استخر 4فصل
✅️شهرکی
✅️بیشتر قطعات شهرک ویلا سازی شده
✅️نگهبانی دائم
✅️زیر قیمت منطقه

کارشناس فروش کل منطقه سهیلیه؛امیر تک روستا