تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا شهـرکی مدرن استخردار لاکچری 4 خواب (مروارید)

ویلا شهـرکی مدرن استخردار لاکچری 4 خواب (مروارید)

1 هفته پیش در هچیرود

متراژ
500
ساخت
1404
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
470
قیمت کل
‏65,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏138,297,000 تومان
جهت ساختمان
شمالی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
فروش ویلا شهـرکی

470متر زمین
500 متر بنا

هـچیرود بهـرام

4 خواب لاکچری با استخر سونا روف گاردن با ویو بینظیر

فروش نقدی 65 میلیارد

ویلا از 20 میلیارد به بالا موجود داریم
تماس بگیرید

به صفحه ما پایین تر سر بدنید
دپارتمان تخصصی ملک و املاک