تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا شیک/160متر فلت/لوکیشن برند

ویلا شیک/160متر فلت/لوکیشن برند

2 روز پیش در بازکیاگوراب

متراژ
160
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
410
قیمت کل
‏8,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏20,000,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
کد فایل:458

متراژ زمین:410متر

متراژ بنا:160متر

تعداد اتاق:2خواب

وضعیت ملک:پایان کار،سند تک برگ

امتیازات:آب،برق،گاز

یک فایل عالی با ارزش خرید بالا ویلای فلت نوساز در منطقه ی برند سیاهکل با ویوی عالی کوهستانی و جنگلی واقع در مکانی سرسبز و آرام دسترسی آسان به نیازهای روزمره و مراکز خرید منطقه ویلاسازی شده مدارک کامل سند و پایانکار آماده تحویل.

آگهی های ما در داخل پنل دیوار رو چک کنید که به قیمت ترین و مناسب ترین گزینه های منطقه رو آگهی میکنیم
⚜️مشاور املاک آراد⚜️
آدرس دفتر:لاهیجان خیابان سردار جنگل روستای لیالمان