تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا فوق لوکس ولاکچری در امامزاده

ویلا فوق لوکس ولاکچری در امامزاده

12 ساعت پیش در ارومیه

متراژ
360
ساخت
1403
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
900 متر مربع
قیمت کل
‏24,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏26,666,000 تومان
مشخصات کامل ویلا
مناسب برای سکونت دائم
✅متراژ زمین:900متر مربع
✅زیر بنا:360متر مربع
✅انشعابات:اب،برق،گاز
✅نوع سند:تک برگ
✅نمای تمام مدرن
✅مبله فول فرنیش
✅دکوراسیون فوق لوکس وزیبا
✅3،خواب مستر دار
✅اتشکده،الاچیق
✅باربیکیو،ابنما
✅داری استخر 4 فصل اب سرد گرم تصویه کامل
✅محوطه سازی بسیار لوکس وزیبا
✅منطقه ویلایی و اعیان نشین با همسایگان ساکن
✳️فروش اتمام معامله نیست اغاز تعهدبرای ماست
✳️ادرس: امامزاده کیلومتر6 روبروی کوروش املاک پلاس با
✳️کادری مجرب در خدمت شماست