تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا فول فرنیش/400متری/5خواب/فول فرنیش/شهرکی

ویلا فول فرنیش/400متری/5خواب/فول فرنیش/شهرکی

20 ساعت پیش در تنکابن

متراژ
400
ساخت
1402
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
950
قیمت کل
‏38,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏40,000,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⬅️950متر زمین

⬅️400متر بنا

⬅️دارای 5خواب

⬅️3خواب طبقه پایین و هر 3خواب مستر

⬅️طبقه بالا 2خواب و هر 3خواب مستر

⬅️تمام خواب ها دارای کمد دیواری

⬅️طبقه پایین دارای استخر و جکوزی

❌فول فرنیش فروخته میشود.❌

⬅️تراس رو به کوه و جنگل

⬅️دارای نگهبانی 24ساعته

⬅️اسناد و مدارک کامل

❌❌فرصتی که منتظرش بودی اینجای❌❌

املاک بزرگ کاسپین

فعال ترین و بزرگترین مرکز اطلاعات ملکی با سابقه 35ساله در تهران با دو شعبه در جردن و نیاوران و دو شعبه در تنکابن خیابان جمهوری و کریم آباد

متخصص خرید و فروش آپارتمان های لوکس ویلاهای لاکچری و زمین های شهرکی

مشاور ملکی شما:خانم معتمدی