تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا قاسم اباد بزرگ

ویلا قاسم اباد بزرگ

2 هفته پیش در قاسم آباد بزرگ

متراژ
100
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
450
قیمت کل
‏2,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏5,555,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
✅450متر ویلا دارای درختان میوه چند ساله✅

✅100متربنا دارای استخر اب وبرق✅

✅سند نزدیک جاده اصلی ✅

✅نزدیک ترین روستا به شهرهشتگرد واتوبان تهران کرج منطقه خوش اب هوا دارای باغ ها وویلاها فراوان

✅باغچه و ویلای شمارو در کمترین زمان به فروش میرسانیم ✅

✅مشاورشما حمید✅

✅املاک فروهر✅