تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا /قیمت عالی/ بهترین لوکیشن /رامسر

ویلا /قیمت عالی/ بهترین لوکیشن /رامسر

20 ساعت پیش در رامسر

متراژ
100
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
268 متر مربع
قیمت کل
‏16,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏61,567,000 تومان
درود
ویلا قدیم ساز
بهترین لوکیشن رامسر
268متر
بر 9 متری
اب/ برق 3 فاز/ گاز
سند تک برگ

(لطفا همکار تماس نگیرد)

*هلدینگ بزرگ ویسی*
مشاور و کارشناس املاک بهارصفرنیا