ویلا مدرن 260متری / سندتکبرگ / نزدیک ساحل زیباکنار
1 هفته پیش در زیباکنار
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
100
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
260
قیمت کل
7,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
26,923,000 تومان
پکیج
✅️کد ویلا: 3211
ویلا مدرن 260متری / سندتکبرگ / نزدیک ساحل زیباکنار
▪︎مساحت زیر بنا : 100متر
▪︎مساحت زمین: 260متر
▪︎تعداد خواب: 2
▪︎مدارک : پروانه ساخت پایانکار سندتکبرگ
▪︎منطقه ویلایی
▪︎ 5 کیلومتری زیباکنار و ساحل
▪︎آتش دان
▪︎موقعیت عالی
▪︎گرمایش پکیج
▪︎هود گاز سینک کابینت کمد دیواری
▪︎مصالح درجه 1
▪︎تاپ لوکیشن
▪︎دسترسی عالی
▪︎خوش پلان
▪︎نزدیک مراکز خرید و سایر مراکزها
مابقی مبلغ زمان انتقال سند و تحویل ویلا
دارای مجوز رسمی از اتحادیه مشاوران املاک
️ صدور کد رهگیری معتبر از سامانه کاتب
مشاوره و همراهی کامل در خرید و انتقال سند
——————————————————.
✨ فرصت را از دست ندهید، همین حالا اقدام کنید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.