تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا مدرن رودهن مهرآباد

ویلا مدرن رودهن مهرآباد

6 ساعت پیش در رودهن

متراژ
100
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
320 متر مربع
قیمت کل
‏9,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏29,687,000 تومان
⚜️ویلای بی نظیر 320متر زمین 100متر بنا فلت
موقعیت:،محله اصیل ویلایی و ساخته شده ⚜️
کد:1800

✅️320متر زمین
✅️100بنا فلت
✅️2خواب 1خواب مستر
✅️استخر چهارفصل آبگرم
✅️انشعابات گاز و برق
✅️محوطه حیاط باغچه +فضای دلباز
✅️پارکینگ تا 2ماشین
✅️20متر انباری
✅️لوکیشن منطقه ویلایی
✅️ویو عالی

❌️ویلا زمین سند دار از سقف 3تا 80میلیارد
❌️نمونه های مشابه در هر رنج قیمتی موجود است
❌️واحد مسکن مهر
❌️ویلا زمین های شهرکی با بهترین لوکیشن

اعتماد شما،ستون هر معامله ملکی است
رضایت شما،افتخار مجموعه ماست
انتخاب شما،ارزشمند ترین دارای ماست

⚜️با بیش از 30سال سابقه کاری⚜️
⚜️ املاک مجلل⚜️