تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا منطقه آزاد با سوییت 875متر سند تک برگ کد598

ویلا منطقه آزاد با سوییت 875متر سند تک برگ کد598

3 روز پیش در خمام

متراژ
120
ساخت
1390
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
875
قیمت کل
‏8,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏10,000,000 تومان
ایرانی و فرنگی
❎کد598❎✅
ویلا منطقه آزاد بندر انزلی ✅
با سوییت 45متری✅
و انباری بزرگ ✅
مساحت زمین 875متر مربع ✅
مساحت بنا 120متر مربع ✅
همه امتیازات نصب شده ✅
مدارک کامل آماده انتقال ✅
سند تک برگ ✅
موقعیت عالی برای سرمایه گذاری ✅
قیمت فقط زمین خالی ✅
ورودی منطقه آزاد ✅
قیمت 8/750/000/000ت✅
مشاور املاک کوروش منطقه آزاد ✅
❎☎️☎️