تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا نزدیک تهران

ویلا نزدیک تهران

3 روز پیش در سرخه حصار

متراژ
400
ساخت
1403
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1850
قیمت کل
‏200,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏108,108,000 تومان
موتورخانه
ویلا فروشی در شرق تهران در منطقه ییلاقی ده ترکمن (هاجر آباد)
زمین به مساحت 1850 متر مربع و بنا نوساز با جواز ساخت به متراژ تقریبا 400 متر مربع دارای کنتورهای آب و برق سه فاز وگاز و دو خط تلفن ثابت گرمایش موتور خانه و سرمایش اسپیلت استخر به مساحت 60 متر مربع با سیستم تصفیه فعال و آبنما ی بسیار آرامش بخش محوطه کفسازی و باغچه بندی شده با دوربین مدار بسته و فنس الکتریکی قابل تهاتر با آپارتمان در منطقه یک ویا دو تهران