تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا نقلی شمال جنگلی سنددار استخر داخلی

ویلا نقلی شمال جنگلی سنددار استخر داخلی

2 سال پیش در چمستان

متراژ
145
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬391٬000 تومان
متراژ زمین
230
فروش فوری استخر داخلی

230 متر زمین
145 متر بنا
دو خواب
استخر داخلی مجهز
نوساز
کلید نخورده
سند تک برگ

قیمت کل 2/850
شرایط پرداخت 4 ماهه
***********
***********
#آرزو_یزدی

اعــتــمــاد شــمــا دُّرِ گــرانــقــدریــســت که از انتخابتان بدست آورده ایم

ادرس پیج اینستا گرام ما
@like_vila
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شرکت ساختمانی اسپرلوس

فروش پایان یک معامله نیست،آغاز یک تعهد است.