تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا نقلی و مدرن/سعیدآباد/تهراندشت/شرایط

ویلا نقلی و مدرن/سعیدآباد/تهراندشت/شرایط

2 ساعت پیش در عظیمیه

متراژ
100
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
270 متر مربع
قیمت کل
‏6,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏25,185,000 تومان
سلام آرمندی هستم مشاور شما
✔️آگهی فیک نداریم،قیمت به روز می باشد.
⚜️املاک بزرگ تاج ویلا⚜️
✅ 270 زمین
✅ 100متر بنا فلت
✅ دو خواب یک مستر، سرویس میهمان
✅ کابینت و کمد دیواری و شیرآلات نصب
✅ استخر چهارفصل،آلاچیق،باربیکیو
✅ آب و برق و گاز شهری
✅ نگهبانی 24 ساعته
✅محوطه سرسبز و مشجر با درختان مثمر،فضای پارکینگ عالی
✔️قابل تهاتر با خودرو و واحد
و قابل پرداخت با شرایط اقساط
آماده بازدید همه روزه از ساعت 9 تا 19
⬅️ شروع قیمت ویلا ها از 5 میلیارد به بالا
⬅️شروع قیمت زمین از 1/800 به بالا
✔️جهت بازدید فایل های بیشتر با من در تماس باش