ویلا نمامدرن/360متر زمین/نزدیک شهر
11 ساعت پیش در آهندان
کپی شد
قیمت کل
18,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
50,000,000 تومان
کد_فایل_578
ویلا چسبیده به شهر لاهیجان خوش ساخت شخصی ساز لوکیشن دنج و فوق العاده ویو به سمت کوه،جنگل،شالی
متراژ زمین 360
متراژ بنا 200
تعداد اتاق 3
وضعیت ملک : پایان کار,سند دارد,6 دانگ,تک برگ
امتیازات : آب,برق,گاز
برای اطلاعات بیشتر راجب این ملک یا ملک مد نظرتون میتونید تماس بگیرید
⚜️مشاور املاک آراد⚜️
کارشناس : امینی