تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا نوساز اکام شهر مدرن ایزدشهر

ویلا نوساز اکام شهر مدرن ایزدشهر

1 روز پیش در ایزدشهر

متراژ
360
ساخت
1404
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1070
قیمت کل
‏16,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏14,953,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
1070متر زمین
360 متر بنا
4 خواب
حیاط زیبا و مشجر
داخل شهرک با اصالت اکام شهر
قیمت 160 میلیارد
با صداقت و تخصص، خرید و فروش شما را حرفه ای مدیریت می کنیم شادی شفیع خانی مشاور تخصصی املاک نیلوفر آبی برای مشاوره تخصصی در خرید در نوار ساحلی با ما تماس بگیرید