تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا نیمه آماده به قیمت با پروانه 180 متری

ویلا نیمه آماده به قیمت با پروانه 180 متری

2 روز پیش در آستانه اشرفیه

متراژ
100
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
350
قیمت کل
‏3,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏10,857,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
با درود و احترام
به هلدینگ تبلیغات اقتصاد نوین خوش آمدید
آرزوی ما چنین ویلا در منطقه رویایی برای شما
شاید بتونم بگم چنین زمین با این بنا و خوش قیمت کم گیر بیاد پول یه واحد 50 متری آپارتمان تلاش ما ملک به قیمت برای شما موجود کنیم تو این وضعیت اقتصادی/
بریم واسه توضیحات ملک/
متراژ زمین 350 متر
بنا 100 متر / امتیازات پای زمین
پروانه 180 متری دوبلکس داره تمدید شده
مدارک برای تک برگ سند اقدام شده خریدار میتونه استعلام بگیره
در مکان دنج و آرام ویو بی نظیر با امنیت عالی
برای کسب اطلاعات بیشتر و بازید با ما تماس حاصل فرمایید
ما از ابتدا تا روز دفتر خانه همپا و همیار شما هستیم
استعلام قیمت به روز/تخفیف پای معامله
برای خرید و فروش ملک خود با ما در ارتباط باشید
آدرس دفتر خیابان دکتر دشتستانی روبروی مدرسه تلاش املاک اقتصاد نوین