ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
ویلا همکف شکار
2 هفته پیش در چمستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
65
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
120
قیمت کل
1,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
14,166,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⭐کد 1411⭐
⭐ زمین 120 متر⭐
⭐ بنا 65⭐
⭐ 2 خواب مستر⭐
⭐اسکان رایگان جهت بازدید و خرید⭐
⭐خریدی مطمئن در بهترین نقطه خوش آب و هوا و امن کشور⭐
⭐در مورد ویلاهای قیمت مناسب و بهترین لوکیشن میتونم شما رو در خریدی بهتر راهنمایی کنم⭐
⭐مشاور خانوم سعیدی⭐
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت