ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
ویلا همکف فول مبله
2 هفته پیش در چمستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
100
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
150
قیمت کل
2,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
14,666,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
سرمایش
کولر آبی
⭐کد 1408⭐
⭐ویلا همکف مبله⭐
⭐زمین 150 متر⭐
⭐ بنا 100 متر⭐
⭐ 2 خواب مستر ⭐
⭐ اسکان رایگان جهت بازدید و خرید⭐
⭐خریدی مطمئن در بهترین نقطه امن و خوش آب و هوای کشورمون⭐
⭐⭐ مشاور خانوم سعیدی⭐⭐
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت