تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا کلید نخورده در لوکیشن بی نظیر چمخاله

ویلا کلید نخورده در لوکیشن بی نظیر چمخاله

16 ساعت پیش در چاف و چمخاله

متراژ
270
ساخت
1405
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
306 متر مربع
قیمت کل
‏18,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏58,823,000 تومان
رویای زندگی زیبا در کوچه ای آرام نزدیک دریا

✳️306متر زمین
✳️270متر بنا
✳️310 متر زمین
✳️260 متر بنا
✳️3 خواب
✳️دوبلکس
✳️پکیج و رادیاتور
✳️کابینت آن دی اف
✳️سرویس ایرانی و فرنگی
✳️تراس روف گاردن
✳️سند پروانه و پایان کار
❌قیمت 18میلیارد
✳️ساحل
✳️تهاتری با آپارتمان داخل تهران و اصفهان هم انجام ✳️میدهد

⏺️کارشناس امور ملکی پارسینه چمخاله
☎️برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید