تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا کوهپایه ای/قولنامه/املاک پورسیدیان

ویلا کوهپایه ای/قولنامه/املاک پورسیدیان

1 هفته پیش در هشتپر

متراژ
100
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
500
قیمت کل
‏7,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏14,200,000 تومان
با دو شعبه ی فعال در شهر تالش
⚜️کد329⚜️
مشخصات ملک:
متراژ :500متر مربع
زیربنا:100مترمربع
دوخوابه
✅کابینت✅
✅کمددیواری✅
✅کف موکت✅
✅گرمایش بخاری✅
✅امتیازات آب برق گاز✅
✅فاصله تا جاده 200متر ✅
✅فاصله تا شهر25کیلومتر✅
⭕قولنامه ای⭕
✅چشم اندازی زیبا✅
✅محیطی دنج و آرام✅
✅مناسب سکونت و سرمایه گذاری✅

✅به مدیریت پورسیدیان ✅

☎️لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تماس بگیرید ☎️