تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا230متری سندتک برگ صومعه سرا فومن(کلبه خاص)

ویلا230متری سندتک برگ صومعه سرا فومن(کلبه خاص)

1 هفته پیش در علی آباد

متراژ
100
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
230
قیمت کل
‏4,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏18,478,000 تومان

فروش خانه ویلایی روستایی
مساحت کل ملک 230 متر
بنا 100 متر
دور دیوار و دروازه
انشعابات آب و برق و گاز اختصاصی نصب
مدارک سند تک برگ آماده انتقال در دفتر خانه
بر آسفالت محلی
حیاط موزاییک و محوطه سازی شده با گل و گیاه و درخت میوه

لطفاً فقط جهت بازدید تماس بگیرید

( املاک کلبه خاص )
خرید و فروش
شهری و روستایی
مغازه و زمین های مسکونی و باغات و شالیزار
آپارتمان و ویلا نوساز و کلنگی

ملک فروش داری به من بسپر
ملک خرید داری با من در تماس باش

نقشه برداری و تفکیک اراضی و سیماک و پیمانکاری ساختمان

چیران گوشلوندان مالوان کیابان گیگاسر مخسر رودپیش کلاشم پسیخان ملاسرا لیشاوندان گل افزان دوگور تولمشهر ماتک لیفشاگرد خطیبان مردخه گوراب کسما پاسکه فشخام نفوت واقعه دشت مرکیه بلگور سیمبر لادمخ
رشت فومن شفت صومعه سرا تولم شهر