ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلا285متری بابنا55متر لوکیشن کلیدبرلنگرود سنددار
ویلا285متری بابنا55متر لوکیشن کلیدبرلنگرود سنددار
22 ساعت پیش در لنگرود
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
55
ساخت
1391
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
285
قیمت کل
5,980,000,000 تومان
قیمت هر متر
20,982,000 تومان
⭐⭐⭐املاک نوید⭐⭐⭐
285متر زمین بنا55متر سند دار فروش نقدی و معاوضه با آپارتمان تا نصف قیمت ویلا الباقی نقد لوکیشن عالی با بر ورودی 12متری مناسب سرمایه گذاری و سکونت
شما لایق بهترین ها هستید
(((شما میتوانید ملک خود را جهت فروش به ما بسپارید)))
#باغ#ویلا#خرید#فروش#آپارتمان
جهت اطلاع بیشتر
تماس بگیرید درخدمت شما هستیم
بهترین های منطقه را از ما بخواهید✅
بهترین خرید و فروش منطقه را از ما بخواهید✅
خرید و فروش در سریع و کمترین زمان ممکن✅
انتخاب خوب نیازمند مشاوره ی خوب است.امیدوارم در این برنامه دیوار انتخاب خوبی داشته باشید فایل های مشابه موجود است✅
املاک مورد اعتماد:
⭐⭐⭐املاک نوید⭐⭐⭐
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت