تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا310متری دریا/املاک پارسه

ویلا310متری دریا/املاک پارسه

4 روز پیش در خشکبیجار

متراژ
110
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
310
قیمت کل
‏6,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏20,967,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
(((باسلام خدمت شما)))

✅گروه املاک پارسه اینجاست تا بهترین فایل های منطقه رو براتون معرفی کنه و با مشاوره درست بهترین انتخاب را داشته باشید✅
✅310متر زمین مسکونی تجاری
✅110متربنا
✅ بریک جاده منطقه آزاد
✅مدارک تکمیل
✅100متری دریا
✅قیمت عالی
✅دربهترین منطقه
✅برای سرمایه گذاری عالی

✅اینجا آگهی فیک نداریم و قبل از معرفی فایل تمامی استعلامات و صحت و سلامت ملک گرفته میشود❌

✳️تمامی معاملات در سامانه ثبت و با هولوگرام انجام میشود❌