ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلا460متری تهراندشت سعید آباد تاپ لوکیشن
ویلا460متری تهراندشت سعید آباد تاپ لوکیشن
5 ساعت پیش در سعید آباد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
160
ساخت
1403
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
460 متر مربع
قیمت کل
14,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
31,521,000 تومان
سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی
من علی کاظمی هستم ویلا و زمین تو هر قیمتی خواستید با من تماس بگیر
از قمست ‘همه آگهی ها’ بقیه آگهی ها را حتما ببینید
مشخصات این آگهی
مدرن شهرکی
مساحت زمین450مترمربع
مساحت بنا160مترمربع
آب برق گاز
دارای روف گاردن
استخر و تصفیه
نگهبانی بصورت 24 ساعته
⭐بهترین گزینه برای استفاده و سرمایه گذاری
برای اطلاع از موارد با قیمت بالاتر و پایینتر و موارد مشابه لطفا تماس حاصل فرمایید
⏱️تا 12شب پاسخگوی شما عزیزان هستیم
☑️کاظمی هستم در خدمت شما
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت