تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا700متری مدرن کنتور تهراندشت سعیدآباد

ویلا700متری مدرن کنتور تهراندشت سعیدآباد

1 روز پیش در پونک

متراژ
140
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
717
قیمت کل
‏17,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏23,709,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
717متر زمین
140متربنا
استخرچهارفصل تصفیه خانه فعال
2خواب مستر
محوطه زیبا و سرسبز
آلاچیق و باربیکیو
چاه آب
کنتور برق گازشهری
سند اصلاحات
☆جهت بازدیداز فایل های مشابه تماس بگیرید☆
☆بازدید همه روزه حتی روزهای تعطیل☆
☆مشاور شما حمید مولایی☆
☆گروه مشاورین املاک ویلاتو☆☆☆☆☆