ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلاباغ 240متری پلاک جنگلی باویودریاچه قیمت کاسبی
ویلاباغ 240متری پلاک جنگلی باویودریاچه قیمت کاسبی
7 ساعت پیش در چمستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
110
ساخت
1399
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
240 متر مربع
قیمت کل
6,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
27,083,000 تومان
قیمت واقعی وکامل میباشد وهیچ آگهی فیکی نمیبینید اعتماد شما اعتبار ماست
*کد779#*
ویلا باغ فلت نماکلاسیک
درحال بازسازی
240مترزمین ، 110 متر بنا
2 خواب مستر و کمد دیواری
انشعابات نصب
نصبیجات کامل و مبله
(پمپ آب، منبع آب، پکیج، فرش، مبل، تخت، یخچال ساید الجی، کولر، گاز، هود، حفاظ ،توری و ...)
انباری و حیاط خلوت پشت ویلا
تراس با فضای دلنشین
فاصله 50 متری با دریاچه
شهرکی بانگهبانی تمام وقت
بافت مسکونی، سنددار
ویوابدی جنگل ودریاچه
فاصله تاساحل تقریبا 25دقیقه
تهاتر باخودرو
نقدواقساط بدون بهره (توافق بامالک)
قیمت 6/500میلیارد
درصورت خریدنقدی تخفیف پای قولنامه
جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید لطفا
خانم امیدی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت