ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلاباغ 500mt«مدرن/دوبلکس/3خواب»سهیلیه کردان
ویلاباغ 500mt«مدرن/دوبلکس/3خواب»سهیلیه کردان
10 ساعت پیش در مهرشهر - فاز ۴
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
500
ساخت
1400
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
500 متر مربع
قیمت کل
8,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
17,000,000 تومان
M I R A N REAL STATE ✨
اعتماد شما سرمایه ماست
♻️ مشاور اختصاصی شما : قاضیانی هستم ♻️
یک بازدید خاص = یک معامله رویایی
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
کد آگهـی : 8023
500 متر زمین
210 متر بنا
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
با هر بودجه ای، صاحب زمین یا ویلای دلخواه شوید
✔️ دسترسی به متنوع ترین فایل های ملکی منطقه
✔️ مناسب برای هر سطح سرمایه گذاری
✔️ پوشش کامل محدوده سهیلیه / تهراندشت / کردان
⭕ فروش برای ما پایان کار نیست، شروع یک تعهده ⭕
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس املاک محمد موحد ویلا زمین باغ باغچه سهیلیه
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت