تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلاباغ 900 متری با بنای تروتمیز

ویلاباغ 900 متری با بنای تروتمیز

7 ساعت پیش در کوچصفهان

متراژ
85
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
900 متر مربع
قیمت کل
‏6,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏7,388,000 تومان
به نام خدا
درود

✔️900متر زمین با بنای 85متریه تروتمیز
✔️دوخوابه/3تا امتیاز اختصاصی نصبه
✔️مدارک نسق معتبر و سلسله اعیانی کامل
✔️پر از انواع درخت مرکبات
✔️دور محصور و دیوار چینی شده
✔️زیر قیمت کارشناسی منطقه

✔️اطلاعات بیشتر در خدمتتون هستم

مشاوره شما ؛ مسعود نوربخش

✅️مناسبترین ملکها را به شما معرفی می کنیم

✅️ثبت کد رهگیری برای کلیه معاملات

✅️دارای پروانه کسب از اتحادیه املاک شهرستان