ویلابهارخواب دار/بهمراه سه درمغازه/سنددار/رشت فومن
1 هفته پیش در شفت
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
120
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
292
قیمت کل
6,380,000,000 تومان
قیمت هر متر
21,849,000 تومان
با سلام و احترام
✅متراژ زمین 292 متر
✅سندتک برگ
✅متراژ بنا 120متر
✅بهمراه بهار خواب
✅متراژ مغازه 52 متر(با امکانات داخل عکس)
✅مطبخ جداگاه برای مغازه
✅مبله(یخچال،شوفاژ،لوستر،فرش و...)
✅امتیازات کامل
✅2خواب
✅پارکینگ دار
✅بالکن عالی
✅کف سرامیک
✅سقف کناف
✅سرویس و حمام مجزا (سنتی و فرنگی)
✅خوش قیمت و مناسب برای زندگی
✅امکان رهن از 500 میلیون تومن به بالا
✅اسکان یک شب رایگان برای مشتریان غیر بومی
...لصفا هنگام تماس کدفایل را به خاطر بسپارید...
⭕گروه مشاورین املاک اکبری دارای قویترین فایلینگ منطقه ⭕
بهترین هارا از ما بخواهید چون شما لایق بهترین ها هستید✨
⭕شعبه دیگری نداریم⭕
ادرس دفتر: جاده رشت به فومن ، دهستان ملاسرا ، جنب دوربرگردان دوم ، املاک اکبری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.