ویلاحیاط دارنوسازکلیدنخورده بامدارک رسمی مدرن ساخت
6 ساعت پیش در لنگرود
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
90
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
203 متر مربع
قیمت کل
7,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
39,162,000 تومان
انبوه سازان و املاک بزرگ پردیس گروه
️کدفایل : 10753
☑203 مترزمین
☑ 90 متربنا
☑ 2خواب
مشاور ملک : آقای سعادتی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.