ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
ویلادوبلکس ویو ابدی جنگل همصفا
2 هفته پیش در چمستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
220
ساخت
1403
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
250
قیمت کل
11,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
44,000,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
کد فروش : 2041
به احترام شما قیمت کل ذکر شد
سند تک برگ انشعابات آب برق گاز کنتور
250 متر زمین 220 بنا 3خواب
تراس قابل چیدمان
روف با ویوی ابدی جنگل
قیمت کل 11 میلیارد تخفیف پای میز
برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت بازدید و معرفی فایل های بیشتر با من در ارتباط باشید .
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت