ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلاریاست جمهوری شهرکی/سندار/پلاک صفرجنگل/4خواب
ویلاریاست جمهوری شهرکی/سندار/پلاک صفرجنگل/4خواب
20 ساعت پیش در نوشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
500
ساخت
1398
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
900 متر مربع
قیمت کل
180,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
200,000,000 تومان
کدویلا 180
توجه بفرمایید به دلیل اینکه شما عزیزان دچار سردرگمی و اتلاف وقت نشوید عکسهاا واقعی و قیمت درج شده قیمت کل میباشد
توضیحات ملک
کد ملک / 180
منطقه نوشهر
ریاست جمهوری
ویلا نوشهر
900 متر زمین
500 متر بنا
چهار خواب
بافت مسکونی
تنها شهرک بافت مسکونی پلاک صفر جنگل
سند تک برگ
تا اخر اردیبهشت قیمت 180
❌رنج خرید ویلا از 5 میلیارد تا به بالا هستش رنج خرید زمین از 2 میلیون تا به بالا هستش ❌
✔️جهت دریافت اطلاعات این ملک و موارد دیگر تماس بفرمایید
خانم افشار هستم مشاور امور ملکی(چمستان ،نور ،ایزدشهر ،رویان ،نوشهر
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت