تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلافلت جنگلی سنددار/شهرکی/جاده دریا ایزدشهر

ویلافلت جنگلی سنددار/شهرکی/جاده دریا ایزدشهر

7 ساعت پیش در چمستان

متراژ
80
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
150 متر مربع
قیمت کل
‏1,780,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏11,866,000 تومان
کد 4
150متر زمین
80متر بنا
2خوابه مستر+کمددیواری
انشعابات نصب
ویو جنگل
مدارک تکمیل

آگهی دروغ و فیک ندارین با مبین رهنما چون برای وقت خودم وشما مهمانان عزیزم ارزش قائلم

اینم بدونین که اومدین پیش رهنما اسکان رایگان هم دارین✅️

معاوضه با خودرو انجام میشه✅️
جابه جایی با طلا و دلار هم داریم ✅️

️شروع قیمت ویلاهامون از3میلیارد به بالا
️شروع قیمت زمین هم از 450میلیون به بالا

دسترسی آسان به تمام امکانات✅️

برای اطلاعات بیشتر با من در تماس باش