ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلامیخوای نو ساز/به قیمت/این اگهی مال شماست
ویلامیخوای نو ساز/به قیمت/این اگهی مال شماست
1 هفته پیش در آمل
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
110
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
100
قیمت کل
5,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
56,000,000 تومان
یه ویلا شیک و به قیمت نو ساز
100 متر زمین
110 متر بنا
سند تک برگ اماده انتقال در دفترخانه
دوبلکس نوساز کلید نخورده
انشعابات کامل 【شهرکی】
3 عدد سرویس
کرکره برقی
نصبی جات کامل نصب شده
کابینت و کمد دیواری
ویلا شخصی ساز و مالک برای استفاده شخصی
خودش ساخته از بهترین متریال استفاده کرده
واقعا هم ارزنده و هم زیباست
برای دریافت اطاعات تکمیلی و بازدید از لوکیش
مورد نظر با ما در ارتباط باشید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت