ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلای 500 متری ، 375 متربنا تریبلکس ، پ اس داران
ویلای 500 متری ، 375 متربنا تریبلکس ، پ اس داران
15 ساعت پیش در پاسداران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
375
ساخت
1402
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
500 متر مربع
قیمت کل
45,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
90,000,000 تومان
#فروش ویلای 500 متری ، 375 متربنا تریبلکس ،3 خواب ، پاسداران
❌ کدملک: 2992 ❌
✅️پارکینگ
✔️طبقه اول 90 متر
✔️طبقه دوم 95 متر
✔️طبقه سوم 100 متر
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت