تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلای 830 متری مبله با قیمت اقتصادی / سعید آباد

ویلای 830 متری مبله با قیمت اقتصادی / سعید آباد

1 روز پیش در ورامین

متراژ
70
ساخت
1400
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
830 متر مربع
قیمت کل
‏9,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏10,843,000 تومان
مشخصات کد (9)
موقعیت :سعید آباد

متراژ زمین :830 متر
متراژ بنا :70 متر

1 خواب / مبله
_____________
ویلا همراهان اولین و بزرگ ترین مرجع تخصصی فروش ویلا در پاکدشت ورامین
آدرس : پاکدشت ، جمال آباد ،بلوار طالقانی رو به روی بهاران 4 املاک ویلا همراهان
______________
برای اطلاع از فایل های مشابه تماس بگیرید