تائید

ویلای اقتصادی

2 هفته پیش در دماوند

متراژ
100
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
220
قیمت کل
‏3,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏16,818,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
پنج دقیقه تا مرکز شهر
استخر تابستانه
نوساز
220 متر زمین
100 متر بنا
دو خواب
مناسب جهت سرمایه گذاری و استفاده
دسترسی بسیار خوب به امکانات رفاهی شهری بدون استفاده از وسیله نقلیه
اطراف تماما ساخته شده
محله ویلایی
بعد از هشت بهشت قبل از آب سرد
تنها یک مورد مشابه موجود میباشد
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
مشاور شما :اکبری
املاک: آینده سازان