تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلای تریبلکس 160 متری / استخر / نوساز

ویلای تریبلکس 160 متری / استخر / نوساز

2 روز پیش در مهدیه

متراژ
400
ساخت
1402
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
160
قیمت کل
‏30,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏187,500,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
__________________به نام خدا____________________

‼️ فروشنده واقعی....

امکانات ملک :

✔️ متراژ 160 متر با 400 متر بنا
✔️ نما و مشاعات بسیار شیک
✔️ استخر
✔️ نوساز و فول نسبیات
✔️ پارکینگ
___________________________________________

♻️" قدم اول با شما ؛ یافتن بهترین گزینه با ما "♻️

✔️ امینیان هستم از
املاک بزرگ الماس...

_________فقط کافیه باما تماس بگیرین__________