ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلای خوش نقشه با 4/700 منطقه ساحلی
ویلای خوش نقشه با 4/700 منطقه ساحلی
1 هفته پیش در لنگرود
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
88
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
147
قیمت کل
4,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
31,972,000 تومان
سلام و عرض ادب خدمت شما
متراژ زمین 147 متر مربع
متراژ بنا 88 متر مربع
علیرضا بردبار
با بیش از ده سال سابقه فعالیت در حوزه های مختلف ملکی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت