ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلای دلنشین مبله فقط 3 و 200 جاده کلوده
ویلای دلنشین مبله فقط 3 و 200 جاده کلوده
13 ساعت پیش در محمودآباد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
130
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
280 متر مربع
قیمت کل
3,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
11,428,000 تومان
ویلا داخل بافت مسکونی در جاده کلوده
متراژ زمین280 متر
بنا 130 متر
انشعابات کامل ✅️
دارای انباری ✅️
به صورت مبله ☺️☺️☺️
سند دار✅️
قیمت؛ تماس
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت