تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلای دوطبقه بنا 100 متری جمهوری

ویلای دوطبقه بنا 100 متری جمهوری

6 ساعت پیش در شیروان

متراژ
200
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
154 متر مربع
قیمت کل
‏5,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏33,766,000 تومان
با سلام و ارادت
ویلایی 100 متری
هر دو طبقه باهم
154 متر زمین
طبقه بالا 2 خواب
طبقه پایین 1 خواب
مشاور شما؛
مهدی حجی محمد زاده
آدرس ما؛
رزاز شمالی ،نبش رزاز 27
املاک ونک