تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلای روستایی 400 متری نوساز

ویلای روستایی 400 متری نوساز

1 سال پیش در صومعه سرا

متراژ
120
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
10٬625٬000 تومان
متراژ زمین
400
با سلام
ویلای روستایی نوساز 400 متری
بنا 120 متر
دارای دو خواب با نورگیری عالی
دارای تراس سمت جنوبی با ویو عالی
دارای حیاط خلوت با درختان میوه و نشیمن سنگی و .........

ویلای کاملا شخصی ساز و مهندسی ......
دارای شناژ و ستون ...
روستای فوق جزء روستاهای برند .

دارای سند تک برگ آماده انتقال به خریدار محترم

قیمت اعلامی مالک محترم ....
تخفیف حضور در دفتر املاک با مالک و خریدار

جهت بازدید به آدرس دفتر ما :
صومعه سرا ، خیابان فرهنگ ، جنب بانک سپه ( املاک کشاورز ) مراجعه فرمایید .
با تشکر