تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلای سنددار 205متری دونبش زیباکنار

ویلای سنددار 205متری دونبش زیباکنار

1 هفته پیش در خشکبیجار

متراژ
130
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
205
قیمت کل
‏9,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏46,341,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
فروش فوری»»205متر زمین✅
130 متر بنا✅
فروش نقدی و معاوضه با ملک تجاری اداری در رشت
شهرکی خوشنام با سند تک 6 دانگ
دو خواب✅
دونبش✅
قیمت با توجه به لوکیشن و ویلاهای هم رده بسیار خوب و منطقی

املاک بزرگ تتیس
موسوی هستم پاسخگوی شما
انتهای بلوار شهید فاتحی منطقه ازاد انزلی
برای مشاوره و خرید و فروش ملک میتوانید با ما در تماس باشد
ساعت 10 صبح تا 22 همه روز حتی ایام تعطیل پاسخگوی شما عزیزان هستیم