تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلای نوساز 300 متری

ویلای نوساز 300 متری

4 ساعت پیش در کوچصفهان

متراژ
90
ساخت
1405
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
300 متر مربع
قیمت کل
‏3,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏12,166,000 تومان
فرارازشلوغی شهر آرامش در دل طبیعت
با ماصاحب ملک شوید....
❇خرید وفروش انواع ملک ،ویلا، ⬅️آپارتمان،زمین،مسکونی ،باغی، شالیزار
⬅️کدملک:300
❇مساحت ملک:300مترزمین کاملا مسکونی با 90متر بنای نوساز موقعیت ملک بسیار بی سروصدا وزیبا دریکی از بهترین روستاهای استان گیلان
⬅️مدارک:بنچاق (سند مادر)پروانه ساخت وپایان کار
⬅️انشعابات:اب وبرق وگاز اختصاصی
⬅️دسترسی آسان به کلیه امکانات ،بازار،آموزشی پزشکی
❇نزدیک به کوه لاهیجان ،جنگل سراوان ،مرکز شهر رشت
⬅️ضمنا جهت مشاوره در مورد ملک، اخذپروانه درخدمت شما هستم.
❇درایام تعطیل نیز پاسخگوی شما عزیزان هستم .
⬅️املاک گیل یاد بمدیریت خانم پورموسی در خدمت شماست.