تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیویلای نیمه ساخت در منطقه ی قلعه رودخان

ویلای نیمه ساخت در منطقه ی قلعه رودخان

1 هفته پیش در فومن

قیمت کل
‏7,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏17,272,000 تومان
با سلام و وقت بخیر

املاک ملت در خدمت ملت

با معرفی بهترین فایل ها در امر خرید و فروش ویلا و آپارتمان و زمین های مسکونی، باغی و شالیزار در منطقه توریستی شهرستانهای فومن و شفت(ماسوله و قلعه رودخان) در خدمت شما عزیزان هستیم.
مشاوره ی حقوقی رایگان

✳️کد3037
✔️440 متر زمین کاملا مسکونی، روی ارتفاع
✔️162 متر بنا در دو طبقه
✔️پیشرفت کار تا ستون و شناژ طبقه ی بالا
✔️سند آماده
✔️دارای استخر
✔️امتیازات تا سر زمین
✔️قیمت: 7/600

عزیزانی که قصد فروش یا اجاره ی ملک ارزشمند خود را دارند با ما در تماس باشند ☎️