تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلای کرسی بلند

ویلای کرسی بلند

5 ساعت پیش در کومله

متراژ
96
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
210 متر مربع
قیمت کل
‏4,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏20,000,000 تومان
مشتری ارجمند به فایلینگ متنوع املاک نوین گستر کومله خوش آمدید.
معرفی فایل از شما و فروش ملک از ما با قیمت کارشناسی و در کوتاهترین زمان ممکن.
مشخصات ملک مذبور به شرح زیر می باشد.

✅️210 متر زمین
✅️96 متر بنا
✅️سربندی شده
✅️دیوار چینی نشده
✅️پروانه
✅️مدارک کامل
✅️نزدیک خیابان 18 متری و خیابان اصلی شهر
✅️فاصله تا لنگرود 7 دقیقه
✅️فاصله تا ساحل چمخاله 15دقیقه
✅️فاصله تا لاهیجان 15دقیقه
✅️فاصله تا رامسر 45دقیقه
مدیران فروش بیژن سیف پور و مهندس علیرضا پرکار