ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
ویلای کلنگی شهرک ازادی
12 ساعت پیش در اردبیل
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
1
ساخت
قبل از 1370
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
200 متر مربع
قیمت کل
59,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
295,000,000 تومان
ویلای 200 متر 10 در 20
شهرک ازادی
سند شش دنگ ازاد
تک برگ
جنوبی
مشاور املاک قصر رضوان
با قویترین و بزرگترین فایلینگ استان اردبیل، از موقعیت های اکازیون و دنج فرصت هایی کمیاب و طلایی را به مشتریان خود ارائه میدهد،
⚜کارشناس امور ملکی: نجفی⚜
مشخصات مورد خرید
⚜خریدار ویلایی دوبلکس تریبلکس یا ساختمان لوکس در شهرک های رضوان، حافظ، ارتش، دخانیات، والی، عطایی قدیم، شهرک میلاد، نادری، دادگستری، 13 آبان، و کل متاطق استان اردبیل با قیمت مناسب خریداریم
قیمت و مشخصات خودتونو برامون ارسال کنین
⚜سرمایه گذاری مطمئن با مشاور رایگان در امور ملکی
⚜خریدو فروش، رهن، اجاره، تهاتر، مشارکت درساخت
خریدو فروش ویلا در گردنه حیران و خریدو فروش ملک زمین در شهرستان های اطراف
☎️برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی با مدیریت املاک قصر رضوان تماس حاصل فرمایید.
سایت املاک به مدیریت مهندسین عبدی و سلامی درخدمت مشتریان عزیز و همشهریان هستیم
آدرس دفتر: شهرک آزادی،خیابان آذربایجان، تقاطع آزادگان، املاک قصر رضوان
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.